Turime daugiau nei 20 metu patirti

Sveiki atvykę į TATTGEAR

Esame profesionali komanda, turinti daugiau nei 20 metų patirtį tatuiruočių pramonėje. Mes palaikome daugelį pasaulyje žinomų menininkų ir kartu praleidome daug laiko pasirinkdami tatuiruočių reikmenis ir įrangą, kad mūsų klientams būtų siūlomi tik geriausi turimi produktai.

Mes siūlome platų aukščiausios kokybės tatuiruočių reikmenų ir įrangos asortimentą mūsų internetinėje parduotuvėje. Kiekvienas „Tattgear“ produktas yra kruopsciai tikrinamas, kad įsitikintume, jog mes laikomės aukščiausių standartų.

„Tattgear“ didžiuojasi budami platintojai tik aukščiausios klasės tatuiruočių gaminių ir prekių ženklų, tokių kaip „Bishop Rotaries“, „Lithuanian Iron“, „Tatdoo“, „Intenze“ „Cheyenne“, „TattGear“ porankiai, „Dermalize“, „H2Ocean“, „Inkeeze“.

Kad ir ko ieškotumėte, ar tai būtų adatos, tatuiruočių dažai, tatuiruočių mašinos, tatuiruočių adatos, baldai, tatuiruočių rankenos / tatuiruočių patarimai, tatuiruočių mašinų maitinimo šaltiniai, tatuiruočių priedai, vienkartiniai vamzdeliai / antgaliai, tatuiruočių trafaretų gaminimas- rasite čia.

Norėdami greitai ir patogiai užsisakyti šiandien, naudokite „Tattgear“.